Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żurek, 10309

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Żurek
POMÓŻCIE NAM WYGRAĆ WALKĘ Z GLEJAKIEM
Mam na imię Maja i podjęłam walkę o życie mojego taty.
U mojego taty Krzysztofa stwierdzono guza mózgu - glejak wielopostaciowy IV st. złośliwości. Obecnie przechodzi radio i chemiopterapię, która pozwala na krótkotrwałą remisję, ale w efekcie nie zatrzyma wznowy nowotworu. Chcę ratować jego życie dlatego zbieram pieniądze na kosztowną terapię immunologiczną w Niemczech. Mamy tak wiele wspólnych planów, marzeń i celów do realizacji...
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Żurek, 10309 pomagacie Państwo mojemu tacie w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: