Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zydroń, 1019

Kilka słów o beneficjencie

Dominik Zydroń
POMÓŻ MI POWRÓCIĆ DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI
Witam, nazywam się Dominik Zydroń. Mam 29 lat. W lipcu 2009 uległem wypadkowi w wyniku czego doznałem urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym. Konsekwencją tego jest paraliż czterokończynowy.
W tym dniu wszystkie moje plany związane z przyszłością legły w gruzach i cały mój świat wywrócił się do góry nogami. Musiałem wypracować nowe cele i priorytety. Moim marzeniem jest powrót do pełnej sprawności. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się do was o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zydroń, 1019 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w dalszym leczeniu i rehabilitacji.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: