Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

AMBER Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych

Przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych mogą Państwo zrobić duży krok w stronę osób, dla których często jest on ogromnym wyzwaniem!

Dzięki przeprowadzonej akcji 1% w roku ubiegłym udało nam się zebrać kwotę, która została w pełni przeznaczona na zabiegi rehabilitacyjne, specjalistyczny sprzęt, zakup protez, wózków inwalidzkich czy wsparcie ze strony wykwalifikowanych służb medycznych.

Nawet niewielka suma daje nadzieję osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych na stawienie czoła wyzwaniom dnia codziennego!

To właśnie dzięki Państwa decyzji, pomagamy i będziemy pomagać wszystkim potrzebującym, tak długo jak będą potrzebowali naszej pomocy!

Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami i aktywnie wspieracie nasze działania!

Nasza strona www: www.amber-fundacja.pl

Kilka słów o naszej organizacji:

Wielokierunkowa pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i ich rodzinom; działalność prewencyjna i edukacyjna mająca na celu poprawę bezpieczeństwa drogowego; wspieranie placówek medycznych, wyspecjalizowanych w leczeniu poszkodowanych w wypadkach drogowych w zakresie ratownictwa i rehabilitacji poszkodowanych.

Dane naszego OPP: