Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Twój 1% podatku ma moc zmieniania historii życia ludzi w potrzebie!

Czasem potrzeba 9 minut – czasem wystarczy 1%
Malutkie mieszkanie pewnej starszej pani, grudzień, brak ogrzewania. Lokatorka informuje Wolontariuszy, że wewnątrz jest aż (!) 8 stopni. Całkiem dużo, bo bywały zimy, podczas których nawet łzy zamarzały jej na policzkach. Ile czasu zajęło Wolontariuszom znalezienie nowego pieca? Tydzień? Dzień? Nie. Tyle, co Robertowi Lewandowskiemu strzelenie 5 bramek w meczu Bundesligi. 9 minut.

To tylko jedna z prawie 17 tys. historii rodzin w potrzebie, do których dotarła w tym roku z mądrą pomocą SZLACHETNA PACZKA.

Cały rok pracujemy i walczymy, by właśnie w taki sposób zmieniać historie życia rodzin w potrzebie! Bez wsparcia Darczyńców realizacja tej misji jest niemożliwa.

Są z nami m.in.: Para Prezydencka Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, premier Mateusz Morawiecki, Robert i Anna Lewandowscy, piłkarze reprezentacji Polski z trenerem Adamem Nawałką, drużyna skoczków narciarskich, złoci medaliści olimpijscy: Anita Włodarczyk, Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Tomasz Majewski, wieloletnia mistrzyni świata w MMA Joanna Jędrzejczyk, dziennikarze TVN z Hubertem Urbańskim na czele i setki tysięcy wrażliwych ludzi z całej Polski. Ludzi, którzy lubią ludzi.

Wsparcie z 1% Twojego podatku to Twoja pomoc dla SZLACHETNEJ PACZKI i wkład w naszą walkę z biedą w Polsce.

Dane naszego OPP: