Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

wsparcie edukacji dzieci i młodzieży, edukacja ekologiczna

Wspierając edukację dzieci i młodzieży poprzez rozwój ich talentów i zainteresowań pomagamy pośrednio sobie. Światłe społeczeństwo to zamożne i wrażliwe społeczeństwo.Pomóżmy im wybrać właściwą i dobrą dla nich ścieżkę życiową.

Nasza strona www: www.fundacjagaja.pl

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieramy szeroko pojętą edukację, także ekologiczną, która pomaga rozwijać zainteresowania oraz odnajdować swoje talenty dzieciom i młodzieży. Światłe,wykształcone i wrażliwe społeczeństwo zaczyna żyć w dobrobycie. Rozwija się pod każdym względem a co za tym idzie może wspierać tych słabszych, mniej zdolnych lub niepełnosprawnych. Jakość codziennego życia i korzystanie z niego w spokoju i radości rośnie. Pokazujemy różnorodne ścieżki rozwoju i pomagamy je wybierać ukazując rozmaite możliwości. "Kultura i sztuka łagodzi obyczaje" , "Zawsze takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie" ( Jan Zamoyski )oraz powiedzenie Janusza Korczaka : Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały Świat:" to są nasze motta przewodnie. Pomoc dla tych działań leży w dobrze pojętym interesie nas wszystkich. Słabej i mniej operatywnej młodzieży nam ubędzie. Wspieramy również rehabilitację dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym, przekazując im określone kwoty na ten cel. Zawsze posiadamy kopie dokumentacji medycznej tych dzieci.

Dane naszego OPP: