Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: azg.org.pl

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem naszej działalności jest głównie pomoc bezdomnym zwierzętom. Naszą opieką obejmowane są przede wszystkim koty. Prowadzimy sterylizacje kotów wolno żyjących w mieście, szukamy domów dla kotów, które nadają się do adopcji, leczymy i socjalizujemy je w naszych domach tymczasowych.
Pieniądze zebrane w akcji 1% idą na pomoc bezdomnym, nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz zwierząt..
Propagujemy odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami, identyfikację zwierząt, jak również rozmnażanie wyłącznie w zarejestrowanych i legalnie działających hodowlach. Jesteśmy przeciwni pseudohodowcom i pseudohodowlom..

Dane naszego OPP:

Za Twoją pomoc postanowiliśmy odwdzięczyć się, zapewniając Ci wygodne, bezpieczne i bezpłatne rozliczenie. W tym celu podjęliśmy współpracę z producentem programu e-pity, który cieszy się zaufaniem milionów podatników.