Dziękujemy za Twoje wsparcie

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pomoc w rehabilitacji ,pielęgnacji, dostarczanie odrobiny radości ,

Pomoc w rehabilitacji ,pielęgnacji, dostarczanie odrobiny radości -zadośćuczynienia za trudne czasami wręcz niewyobrażalne cierpienia fizyczne i duchowe. Dla naszych Podopiecznych pracuje wielu wolontariuszy oraz sami rodzice chorych dzieci. Staramy się organizować potkania w grupie zarówno takie kilkugodzinne ale tez wyjazdy do kina, do teatru i wycieczki .Są one bezcenną terapią na samotność , strach przed postępującą chorobą , oddzielenie od społeczności dzieci zdrowych bo niestety ale niepełnosprawność jest wciąż u nas przeszkodą do oczywistych kontaktów wśród rówieśników.

Nasza strona www: www.naszedzieci2.cba.pl

Dane naszego OPP:

Za Twoją pomoc postanowiliśmy odwdzięczyć się, zapewniając Ci wygodne, bezpieczne i bezpłatne rozliczenie. W tym celu podjęliśmy współpracę z producentem programu e-pity, który cieszy się zaufaniem milionów podatników.