Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PROPAGOWANIE IDEI PATRIOTYCZNYCH POPRZEZ SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄ W RAMACH AKCJI PÓŁKOLONIE W MIEŚCIE RYBNIK ORAZ GMINY JEJKOWICE POLEGAJĄCE NA POGADANKACH O HISTORII REGIONU , TRADYCJI I HISTORII RUCHU BRACKIEGO.-------------------- ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ------------------------------------ ---

Dane naszego OPP:

Za Twoją pomoc postanowiliśmy odwdzięczyć się, zapewniając Ci wygodne, bezpieczne i bezpłatne rozliczenie. W tym celu podjęliśmy współpracę z producentem programu e-pity, który cieszy się zaufaniem milionów podatników.