Nie mamy wglądu w Państwa wypełnione deklaracje, ale są one zapisane w programie, na komputerze, na którym były one wypełniane.

Deklarację wypełnioną w wersji online, można odszukać w programie e-pity w wersji online.

Proszę ponownie wejść na naszą stronę www.e-pity.pl i uruchomić program przez przycisk uruchom online teraz lub z linku https://www.e-pity.pl/pit-online/index.php, deklaracja powinna być zapisana w zakładce Moje Deklaracje.

Jeśli korzystali Państwo z wersji zainstalowanej programu e-pity 2018, to dane będą w zakładce Moje Formularze. Jesli ich tam nie ma to powinny być zapisane w katalogu Dokumenty-> efile-> e-pity. Po ponownym uruchomieniu programu ze skrótu na Pulpicie lub jeśli program został odinstalowany po ponownej instalacji programu e-pity z naszej strony, dane zaczytają się do programu i wyświetlą w zakładce Moje Formularze. Proszę sprawdzić czy na komputerze mają Państwo zapisany plik xml o rozszerzeniu *.epity z tą deklaracją PIT za 2018 rok.

Jeśli mają Państwo plik xml z deklaracją proszę ten plik zapisać np. na Pulpicie i wczytać do zainstalowanej wersji programu e-pity przez menu Plik-> Otwórz plik z dysku i wczytać ten plik. Po wczytaniu program połączy się z serwerem MF i odbierze UPO tej deklaracji i będzie można ją wydrukować lub wysłać do siebie mailem lub zapisać jako plik pdf. Jeżeli założyli Państwo podczas wysyłki konto na Dysk e-pity to proszę się zalogować i zsynchronizować, dane wyświetlą się w programie z zakładce Moje Formularze /Moje Deklaracje.

Jeśli nie mają Państwo już dostępu do tego komputera lub nie ma na nim już zapisanej tej deklaracji należy skontaktować się ze swoim Urzędem i poprosić o wydanie kopii deklaracji.

Państwa wypełnione deklaracje są zapisane w programie, na komputerze, na którym były one wypełniane.

Jeśli korzystali Państwo z wersji e-pity online, to podczas zamykania program zapisał te dane w pamięci podręcznej przeglądarki. Wystarczy ponownie uruchomić program w wersji online i przejść do zakładki Moje deklaracje za 2017 rok.

Jeśli korzystali Państwo z wersji e-pity 2017 zainstalowanej na komputerze, to dane z programu powinny być zapisane na dysku komputera w katalogu Dokumenty-> efile-> e-pity. Po ponownym uruchomieniu programu e-pity 2017 ze skrótu na Pulpicie dane z wypełnionych PITów zaczytają się do programu i powinny być widoczne w zakładce Moje Formularze za 2017 rok. Jeśli nie mają już Państwo zainstalowanego tego programu proszę wejść na naszą stronę http://www.e-pity.pl/o_programie/archiwalne_wersje/ i pobrać i zainstalować program e-pity 2017. Proszę sprawdzić czy w zakładce Moje Formularze za 2017 rok jest widoczna Państwa deklaracja.

Jeśli Państwo mają już zainstalowaną najnowszą wersję programu do rozliczania deklaracji za 2018 r. to po uruchomieniu programu proszę w prawym górnym rogu kliknąć w 'Zmień rok podatkowy 2018' i przełączyć się na rok 2017. Będąc przełączonym na rok 2017 deklaracje wyświetlą się w zakładce 'Moje formularze za 2017'.

Jeśli nie, proszę sprawdzić, czy mają Państwo zapisany na tym komputerze plik o rozszerzeniu *.epity z kopią deklaracji PIT za 2017 rok. Jeśli w pobranych plikach lub mają Państwo taki plik z datą kiedy wypełniali Państwo w ubiegłym roku deklarację proszę go wczytać do programu e-pity klikając w oknie startowym na górnym pasku na menu Plik-> Otwórz plik z dysku i wczytać ten plik z rozszerzeniem *.epity. Zapisana deklaracja powinna się wyświetlić w zakładce Moje formularze za 2017 rok.

Jeśli w programie nie ma już danych z wysłanej deklaracji, proszę sprawdzić na swojej poczcie mailowej, czy mają Państwo dwa maile od nas: ze statusem 200 i z UPO w pliku pdf w załączniku i chwilę wcześniej przesłany mail ze statusem 301 - Przetwarzanie deklaracji - z załączonym plikiem xml z Państwa wysyłaną deklaracją.

Jeśli mają Państwo plik xml o rozszerzeniu *.epity z deklaracją PIT proszę ten plik zapisać np. na Pulpicie i wczytać do zainstalowanej wersji programu e-pity przez menu Plik-> Otwórz plik z dysku. Po wczytaniu program połączy się z serwerem MF i odbierze UPO tej deklaracji i będzie można ją wydrukować lub wysłać do siebie mailem lub zapisać jako plik pdf.

Jeżeli założyli Państwo w zeszłym roku konto na Dysk e-pity to proszę się zalogować i zsynchronizować, dane wyświetlą się w programie z zakładce Moje Formularze /Moje Deklaracje.

Jeśli nie mają Państwo już zapisanej tej deklaracji należy skontaktować się ze swoim Urzędem Skarbowym i poprosić o wydanie kopii deklaracji.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję