e-pity 2015 on-line Po prostu

  • Bez konieczności instalacji
  • Bezpiecznie - dane tylko u Ciebie
  • Wstępnie wypełniony PIT - PFR
  • Kreator lub aktywne deklaracje
  • Automatyczny weryfikator
  • PIT-a wyślesz do e-deklaracji

Ponad 10.000.000 pobrań programu

Dla Wszystkich OPP 
ZA DARMO!

Chcesz wstawić na serwisie www, blogu, facebook'u lub mailu link do
e-pity 2015 online – z opcją, przekazania 1% tylko Twojej organizacji na wskazany cel szczegółowy lub subkonto? Wygeneruj link za darmo - teraz.

Wygeneruj bezpłatny link lub button reklamowy

Akcja e-life 1% dla OPP z darmową wersją on-line

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CHORYCH "HOSPICJUM IM. ŚW. ŁAZARZA"

Wypełnij bezpłatnie swój PIT za rok 2015 przez internet i przekaż 1% na OPP, numer KRS: 0000048149
Wersja za 2015 rokWersja archiwalna za rok: 2014 2013 2012 2011 2010


 

Akcja e-life Akcja e-life dedykowna jest wszystkim OPP, uprawnionym do otrzymania 1% podatku za 2015 rok. Program e-pity 2015 on-line aktywnie wspiera Organizacje Pożytku Publicznego. W naszym programie do rozliczania PITów wspieramy ideę 1%. Wiemy, że wielu z Państwa od lat sympatyzuje i wspiera konkretne OPP, dlatego podjęliśmy decyzję o udostępnieniu bezpłatnej wersji on-line naszego programu wszystkim OPP w Polsce, uprawnionym do otrzymania 1% podatku za 2015 rok. Dzięki programowi e-pity od dnia jego premiery, użytkownicy przekazali już ponad 100.000.000 złotych dla ponad 7.000 organizacji.

Więcej informacji na www.e-life.org.pl

 


Wersja on-line programu e-pity

Wersja on-line programu e-pity to alternatywny wariant wersji instalacyjnej programu – daje możliwość rozliczania deklaracji rocznych PIT za 2015 rok przez Internet. Jej niewątpliwą zaletą jest brak konieczności ściągania pliku .exe i instalowania programu na własnym komputerze, a także kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Linux i komputerami Mac.

W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera lub w bezpieczny sposób na wirtualnym dysku (chmura) Google Drive.

Program e-pity online działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze - dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika. 

Program e-pity 2015 zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Aplikacja e-pity umożliwia także bezpieczne wczytanie Wstępnie Wypełnionego PIT-a (PFR) z Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów, co bardzo upraszcza rozliczenie roczne. Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a szybko i bezpiecznie.

W programie e-pity za darmo wypełnisz wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2016 r.: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-16A, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2, 2A, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, formularze PIT-3, PIT-12, NIP-7, ZAP-3 oraz druk przelewu / wpłaty na rachunek organu podatkowego. Takiego zakresu deklaracji nie znajdziesz w żadnym programie na rynku!

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. W odróżnieniu od innych programów obecnych na rynku, dane podatników w aplikacji e-pity online są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze, (pliki cookies lub dysk lokalny). Nie przechowujemy żadnych danych z wypełnianych deklaracji PIT na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je także wygodnie zapisać na swoim koncie Google Drive. Internetowa transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL renomowanej firmy GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.