Wysyłaj bezpiecznie e-Deklaracje 2013

Deklaracje podatkowe możesz przekazać bezpośrednio z programu e-pity za pomocą środków komunikacji elektronicznej na serwery Ministerstwa Finansów (e-deklaracje.gov.pl).
Program e-pity 2013 obsługuje wysyłkę wszystkich dostępnych e- PIT-ów i to zarówno podpisanych kwalifikowanym podpisem, jak i przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Korzystając z programu e-pity możesz wysłać następujące e-deklaracje: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-16 i 16A, PIT-19A z załącznikami oraz ZAP-3 i NIP-7.
Użytkownicy naszej aplikacji przesłali już skutecznie ponad 500 000 e-deklaracji. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Pozwala także na śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail. W przypadku wysyłki e-deklaracji z programu e-pity otrzymujesz także informacje o znaczeniu danego kodu weryfikacji systemu.
Nasz program wykonany jest w technologii Adobe Flash/Flex, którą zastosowano także w aplikacji e-deklaracje desktop autorstwa Ministerstwa Finansów.

Program e-pity zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację.
Zobacz krótki film, jak wystawić PIT w 5 minut i wysłać e-deklarację!

Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2013 rok szybko i bezpiecznie. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki.

To naprawdę ważne w jakim programie wypełniasz PIT-y

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. Twoje dane są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze. Nie przechowujemy ich na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je samodzielnie zapisać w Dropbox lub Google Drive. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 256 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Pozytywna opinia księgowych

Poprawność programu e-pity oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (najstarsza - ponad 100 lat tradycji - i największa polska organizacja skupiająca księgowych). Poprawność i użyteczność programu potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od 5 lat korzystają z aplikacji e-pity wypełniając deklarację swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Program e-pity najlepszy w Polsce

Program e-pity został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów. A przede wszystkim ponad 5 milionów zadowolonych Klientów. Program e-pity jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą ilość rodzajów deklaracji. Skalę działania najlepiej obrazuje fakt z kwietnia 2013 roku, kiedy to system e-pity jednej doby rozliczył ponad 35 000 deklaracji, to jest 1 500 na godzinę, czyli aż 25 PIT-ów podczas każdej minuty.

 

Wysyłaj e-deklaracje - uruchom e-pity on-line teraz.

e-Deklaracje w e-pity Po prostu

  • Bez instalacji dodatkowej wtyczki (plugin)
  • Kreator lub aktywne deklaracje
  • Automatyczny weryfikator e-deklaracji
  • Automatyczne potwierdzenie UPO na e-mail
  • Bezpiecznie - dane zostają wyłącznie u Ciebie 
  • Ponad 5.000.000 pobrań programu


Opinie użytkowników

Program bardzo intuicyjny, bardzo szybko wypełniłam PIT. Gratuluję.

autor: Barbara

data: 2014-03-19

Program zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie - jest szybki, intuicyjny i przyjazny dla Użytkownika.

autor: Darek

data: 2014-03-18

Witam, chciałbym podziękować za ten program, w którym rozliczyła się całą moja rodzina :). Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, ponieważ zawsze wysyłaliśmy i płaciliśmy, aby ktoś nas rozliczył :). Teraz dzięki programowi potrafiliśmy zrobić to sami :).

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy :).

autor: virek

data: 2014-03-13

Oceniam ten program jako dobry, ponieważ jest czytelny, przejrzysty i łatwy do wypełnienia.
Zawsze można wrócić do poprzedniej strony, a to pozwala na weryfikację błędów bez skasowania wszystkiego.
Poza tym jest automatyczna aktualizacja, więc mogę go zachować na następny rok.
Nie miałem problemów z wypełnianiem deklaracji, mimo że jestem debiutantem do rozliczenia PIT we własnym zakresie.
Przydatny program.

autor: gigolo

data: 2014-03-13

Chciałabym Wam serdecznie podziękować za ten program, rozliczam nim już całą swoją rodzinę i paru znajomych od 3 lat i cały czas jestem z niego mega zadowolona.
Łatwy, przejrzysty i daje wybór OPP, jak dla mnie bomba.
Życzę wielu tak zadowolonych klientów.

autor: Bielsza

data: 2014-03-13

Program bardzo łatwy w obsłudze, czytelny, jednym słowem przyjazny zwykłemu człowiekowi.

autor: Grazka

data: 2014-03-12

Świetny program do rozliczania podatku. Bez wychodzenia z domu PIT rozliczony bez problemu.

autor: Zbynio

data: 2014-03-11

Uważam, że program jest bardzo prosty w obsłudze, funkcjonalny. Dużym plusem jest możliwość wyboru fundacji, której można przekazać 1%.
W innych programach nie ma wyboru, fundacje są na sztywno wpisane.

autor: Uleczka

data: 2014-03-06

Świetny program. Gratuluję! Nie warto już nic zmieniać, bo jest idealnie :).

autor: Rafał

data: 2014-03-05

Rewelacja. Bardzo szybko, przejrzyście, wspaniale. Dziękuję.

autor: B. T.

data: 2014-03-04